Французький стиль у Чернівцях

Мене почала переслідувати інформація про Францію. Спочатку моя донечка зненацька повідомила, що хоче вивчати французьку мову (наче їй мало щоденних «війн» за обов'язкові шкільні англійську та німецьку). Потім в віртуальних нетрях я натрапила на враження української дизайнерки від стилю французьких жінок (макіяж, одяг, велосипеди...). Потім на електронку прийшло запрошення на заходи асоціації KONSTELLA network, яка має намір налагоджувати культурні, економічні та суспільні зв'язки між містами європейських країн… Потім тут, на Вкурсі, в коментарях мені поставили за взірець патріотизм французів...

А сьогодні в Чернівцях я побачила велосипедик. Миленький, гламурненький...  наче з самої Франції...


Неспроста це все, еге ж? ;)

7 коментарів

Святослав Вишинський
Ідея не зовсім оригінальна: такий же велосипед у якості декорації, і навіть так само прибраний і пофарбований у білий колір разом із шинами, розміщений у Києві біля одного з кафе по вул. Костельній (з виходом на Майдан Незалежності). Не думається, що збіг випадковий.
Маріанна Антонюк
може й так, але моя версія романтичніша :)
Віктор Довганич
«Неспроста це все, еге ж? ;)». Готуєте нас до свого переїзду у Францію. З Богом, Маріанна!
Маріанна Антонюк
Вашими молитвами, Вікторе Михайловичу. Але для початку звозіть у Францію буковинських книготоргівців у рамках «експортно-імпортних операцій та інших зовнішньоекономічних угод, включаючи торговельно-посередницьку діяльність; участі у міжнародних виставках, ярмарках, торгах, аукціонах та конкурсах; відряджень своїх фахівців за кордон...» тощо відповідно до Ваших «Обіцяних тез».
Віктор Довганич
Спочатку ми відвідаємо Одесу! А Франція попереду.
АГЕНТСТВО
РЕГИОНАЛЬНОГО
РАЗВИТИЯ
ОБЩЕСТВЕННАЯ ОРГАНИЗАЦИЯ
Украина, 65044, г. Одесса, ул. Пироговская, 3, оф. 83
тел./факс: +38 (0482) 37-65-11 е-таІІ: оffiсе@агг.огg.uа www.arr.org.ua

Вих. № 06/55 від 21.06.13

Голові
Чернівецької обласної
державної адміністрації
Папієву М.М.
Шановний Михайло Миколайовичу!
З 1 по 4 серпня 2013 року в Одесі за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Одеської обласної ради. Одеської обласної державної адміністрації та Одеської міської ради відбудеться XVII Міжнародна книжкова виставка-ярмарок «ЗЕЛЕНАЯ ВОЛНА»
За 17 років «Зеленая волна» стала однією з найбільш рейтингових і відвідуваних виставок Одеси, яку щороку відкриває Михайло Жванецький, і є важливою подією в культурному житті України. В експозиції книжкової виставки-ярмарку представлені:
— Видавництва та книжкова продукція;
— Періодичні видання;
— Книготоргівельні компанії;
— Бібліотеки;
— Навчальні заклади;
— Музеї.
Мета «Зеленой волны» — створення умов для збереження і підтримки культурних традицій, налагодження зв'язків між читачами, авторами, видавцями та книготоргівельними організаціями.
Цього року в рамках виставки-ярмарку пройде Перший Одеський Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури. Важливими подіями стануть День українських видавництв, презентації нових книг та експозицій музеїв, зустрічі з авторами, показ унікальних документальних фільмів та багато іншого.
Запрошуємо Вас, шановний Михайло Миколайовичу взяти участь у XVII Міжнародній книжковій виставці-ярмарку «ЗЕЛЕНАЯ ВОЛНА», представити видавничу діяльність Чернівецької області, а також просимо Вас, посприяти в залученні видавництв і книготоргівельних підприємств Чернівецької області до участі у виставці-ярмарку та її діловій програмі.

З повагою, Голова Оргкомітету
Галіна Безікович
Маріанна Антонюк
Ви здивуєтеся, але мені про це відомо. Як і про те, що досі Буковина брати участі в цьому заході не мала наміру. Бюджетних коштів на це не передбачено, а «при всех видах участия обязательной является оплата регистрационного взноса, а также временного торгового патента в случае необходимости розничной торговли на ярмарке». Ну хіба Михайло Миколайович, на ім'я якого надійшло запрошення, і Ви поїдете за власні кошти. Еге ж? ;)
Маріанна Антонюк
і ось знову! Знайомий повернувся з Парижа. І розповів, що поблизу Ейфелевої вежі, виявляється, є вулиця… Чернівецька!!!
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте